1. 5. 2012

16.04.2012 21:57

Časový rozvrh:

  • Prezentace do 8.30 hodin.
  • Trénink na ploše ( dopolední část )    8.00 – 8.50
  • Porada 8.30 
  • Nástup závodnic   8.50
  • Zahájení závodu 9.00
  • Závod kategorií   1. – 5b)    9.00 – 14.30
  • Přestávka na oběd, rozcvičení kategorií 6. – 10., vyhlášení výsledků kategorií  1. – 5. , porada odpoledního závodu       14.30 – 15.00
  • Nástup závodnic odpoledního závodu 14.50
  • Zahájení odpoledního závodu 15.00
  • Závod kategorií 6. – 10.    15.00 – 19.00
  • Vyhlášení výsledků odpoledního závodu  19.30.

Dopolední závod

  • Ukončení prezentace v 8.30 hodin

Rozcvičení na závodní ploše:

  • 8.00- 8.03   RG  Proactive Milevsko
  • 8.03 – 8.06  Sokol Král. Vinohrady 
  • 8.06 – 8.09  SKMG Máj České Budějovice
  • 8.09 – 8.12  GSK Tábor
  • 8.12 – 8.15  TJ  ZŠ Hostivař, Sokol Praha VII.
  • 8.15 – 8.18   SK Motorlet Praha
  • 8.18 – 8.21   TJ Slavoj Plzeň, SKMG Slovan Plzeň
  • 8.21 – 8.24    Sokol Plzeň IV.
  • 8.24 – 8.27   TJ Slavia Karlovy Vary, TJ Slavoj Bruntál
  • 8.27 – 8.30  Sokol Žižkov I. , SK Jihlava
  • 8.30 – 8.33  Sokol Jablonec SC
  • 8.33 – 8.36   GSK Ústí n.L. , SKMG BAVER Třebíč
  • 8.36 – 8.39   SC 80 Chomutov
  • 8.39 – 8.42  SKMG AJUR Hradec Králové
  • 8.42 – 8.45   SKMG Mantila Brno, PROVO Brno
  • 8.45 – 8.48   TJ Rapid Bratislava, ŠK Juventa Bratislava
  • Nástup   závodnic 8.50 , zahájení závodu v 9.00 hodin.

 

Odpolední závod   (pokud by se podařilo závod urychlit, časy by se posunuly)

  • Ukončení prezentace k odpolednímu závodu ve 14.00 hodin.
  • 14.30 – 14.40 – krátká porada k odpolednímu závodu, oběd pro rozhodčí a trenérky v místě porady 
  •  
  • Rozcvičení na závodní ploše :
  • 14.30 – 14.32  RG Proactive Milevsko , GSK Tábor
  • 14.32 – 14.34  SKMG Máj České Budějovice, SK Motorlet Praha
  • 14.34 – 14.36 TJ Rapid Bratislava, ŠK Juventa Bratislava
  • 14.36 – 14.38  TJ Slavia Rapid Plzeň, TJ Slavoj Bruntál, Slavia DDM Plzeň
  • 14.38- 14.40  GSK Ústí n.L., SC 80 Chomutov ,SK Triumf Praha
  • 14.40 – 14.42  Slavia K. Vary, SKMG BAVER Třebíč, SK Jihlava
  • 14.42  - 14.44 SKMG Mantila Brno, SKMG AJUR Hradec Králové
  • 14.44 – 14.46  Sokol Žižkov I. , TJ ZŠ Hostivař, TJ Slavoj Plzeň
  • 14.46 - Nástup závodnic dopoledního závodu, vyhlášení výsledků kategorií 1 – 5.
  • 15.00 - Nástup závodnic odpoledního závodu a zahájení odpoledního závodu

 

Vyhlášení výsledků odpoledního závodu po skončení závodu.

 

Rozhodčí se mohou přihlásit  na dopolední či odpolední část, je však nutné, aby se zúčastnily vždy té části závodu ve které má klub zastoupeny závodnice. Gymnastky bez rozhodčí nelze přijmout k závodu. 

 

Žádáme kluby, které  sice závodnice k našemu závodu přihlásily, ale rozhodly se závodu z nejrůznějších důvodů nezúčastnit, aby tuto skutečnost oznámily co nejdříve na e-mail vojtova.dana@seznam.cz. Ulehčí to práci s přípravou závodu.

 

Po závodě: výsledky