10. - 11. 5. + 17. 5. 2014

22.06.2014 22:20

10. - 11. 5 2014 proběhlo MČR v moderní gymnastice kadetek mladších a straších a dorostenek v brňeské hale Fakulty sportovních studií. Náš oddíl zde reprezentovala Ava Kuntscherová v kategorii Kadetek starších. Ačkoliv nastupovala s posledním startovním číslem, hravě se popasovala s trémou a předvedla pěkný výkon. Vybojovala 39. místo. V kategorii Dorostenek pak startovala Veronika Šanderová - 18. místo a Kateřina Kocová, která se hravě probojovala do finále a umístila se na krásném 9. místě.

17. 5. 2014 pokračovalo MČR v Českých Budějovicích kategoremi "Naděje". V kategorii Naděje mladší reprezentovala náš oddíl Lucie Obytová a v obrovské konkurenci se umístila na 37. místě.