28. 4. 2012

19.04.2012 19:02

 

Oblastní přebor ve volných sestavách MG pro rok 2012

( po kliknutí se plakát zobrazí )

 

Sled závodu:

I.kolo:  

  •            naděje nejmladší - sestava bez náčiní - č.1 - 14
  •            naděje nejmladší - sestava s náčiním - č.2 - 14 + 1

II.kolo:

  •             naděje mladší - sestava bez náčiní - č.1 - 15 
  •             naděje mladší - sestava se švihadlem - č.2 -  15 + 1
  •             naděje mladší - sestava s obručí - č.3 - 15  + 1 + 2

III.kolo:

  •            kadetky mladší - sestava se švihadlem - č.1 - 10 
  •            kadetky mladší - sestava s obručí - č.2 - 10   + 1
  •            kadetky mladší - sestava s míčem - č.3 - 10 + 1 + 2

 IV.kolo:

  •            kadetky starší  - sestava s obručí- č.1 - 10 
  •            dorostenky - sestava s obručí - č.1 - 8
  •            kadetky starší - sestava s míčem - č.2 - 10 + 1
  •            dorostenky - sestava s kuželi - č.2 - 8 + 1
  •            kadetky starší - sestava se stuhou -č.3 - 10 + 1+ 2
  •            dorostenky - sestava se stuhou  - č.3 - 8 + 1 + 2

 

Časový pořad:

  • příchod do tělocvičny                           -7,30                       
  • prezentace                                        - 8,05 - 8,25                         
  • rozcvičení                                           - 8,00 - 8,50                                    
  • porada činovníků a rozhodčích               - 8,30                                                           
  • nástup,zahájení závodu                        - 9,00                                                             
  • vlastní závod                                       - 9,15 - 17,15                                                                 
  • vyhlášení výsledků,ukončení závodu        - 17,20

 

  • Po ukončení II.kola budou vyhlášeny výsledky a ukončen závod nadějí nejmladších a mladších.
  • Zápisy sestav v počtu 2 u sestavy bez náčiní a v počtu 4 u sestav s náčiním je třeba dodat do středy 25.4.2012 na adresu: Gabriela Kavalířová,Malé náměstí 135,33601 Blovice nebo předat na TJ Slavoj.                                                                                         

Upřesnění nominace rozhodčích:

  • Časoměřička: E.Šimůnková
  • D1:L.Henigová, A.Hejlíková
  • D2:P.Mottlová, A.Adamová
  • A:L.Feďová, J.Ondráčková, R.Pavelková, P.Otcová
  • E:E.Fričová, A.Kováčová, N.Nyčová, O.Trejbalová
  • Náhradnice: Z.Fialová, M.Khodlová,
  • Pomezní: V.Pejřimovská

 

Startovní listina:

 

Naděje nejmladší:

  •  1.Karolína Cao                               2003               Sokol Plzeň IV
  •  2.Denisa Říhová                             2004               Sokol Plzeň IV
  •  3.Julie Černěcká                            2003               Sokol Plzeň IV
  •  4.Viktorie Kcholová                        2005               Sokol Plzeň IV
  •  5.Karolína Prantlová                        2004               Sokol Plzeň IV
  •  6.Linda Havlicová                           2004               Sokol Plzeň IV
  •  7.Barbora Moulisová                       2003               Slavoj Plzeň
  •  8.Lucie Obytová                            2004               Slavoj Plzeň
  •  9.Karen Praumová                         2005               Sokol Plzeň IV
  • 10.Daniela Dunová                          2004               Slavoj Plzeń
  • 11.Anna Zikmundová                      2005               Sokol Plzeň IV
  • 12.Darina Nováková                        2005               Sokol Plzeň IV
  • 13.Klára Krejčová                            2003               Slavoj Plzeň
  • 14.Lucie Šmejkalová                        2004               Slavoj Plzeň  

Naděje mladší:

  • 1.Gabriela Brázdilová                     2002               Slavoj Plzeň
  • 2.Ester Edelmannová                    2002               Slavoj Plzeň
  • 3.Julie Krsová                               2002               Slavoj Plzeň
  • 4.Klára Tamchynová                      2001               Slavia K.Vary
  • 5.Kateřina Kieswetterová               2002               Sokol Plzeň IV
  • 6.Julie Edelmannová                      2002               Slavoj Plzeň
  • 7.Denisa Bozděchová                     2001               Slavoj Plzeň
  • 8.Barbora Tušlová                          2002               Slavoj Plzeň
  • 9. Veronika Schulzová                    2001               Slavoj Plzeň
  • 10.Eliška Lukešová                         2001               Slavoj Plzeň
  • 11.Anna Reiserová                         2001               Slavia SK Rapid Plzeň
  • 12.Natálie Rejchartová                    2002               Slavoj Plzeň
  • 13.Michaela Cajthamlová                  2001               Slavoj Plzeň
  • 14.Ava Kuntscherová                      2001               Slavoj Plzeň
  • 15.Nikola Haišmanová                      2001               Slavia SK Rapid Plzeň

 Kadetky mladší:

  •  1.Klára Drobilová                            2000               Slavoj Plzeň
  •  2.Barbora Radová                          2000               Slavoj Plzeň
  •  3.Kateřina Nováková                      2000               Slavia SK Rapid Plzeň
  •  4.Eliška Králová                              2000               Slavia SK Rapid Plzeň
  •  5.Karolína Kousalová                       1999               Slavia K.Vary
  •  6.Iveta Bínová                               1999               Slavoj Plzeň
  •  7.Tereza Šanderová                       2000               Slavoj Plzeň
  •  8.Natálie Prýcová                           2000               Slavoj Plzeň
  •  9.Lenka Malinová                           2000               Slavoj Plzeň
  • 10.Dominika Faboková                     2000               Slavia SK Rapid Plzeň

Kadetky starší: 

  •  1.Daniela Platzová                         1998               Slavia SK Rapid Plzeň
  •  2.Nikola Sovová                            1997               Slavoj Plzeň
  •  3.Anna Špičková                           1998               Slavia K.Vary
  •  4.Markéta Kultová                         1998               Slavia SK Rapid Plzeň
  •  5.Michaela Burdová                        1998               Slavia SK Rapid Plzeň
  •  6.Martina Haišmanová                     1997               Slavia SK Rapid Plzeň
  •  7.Zuzana Rubášová                         1998               Slavia K.Vary
  •  8.Kristina Bernatová                        1998               Slavia K.Vary
  •  9.Andrea Vlčková                           1997               Slavoj Plzeň
  • 10.Adéla Zrnová                              1998               Slavia SK Rapid Plzeň

Dorostenky:

  • 1.Kateřina Kocová                           1993               Slavoj Plzeň
  • 2.Martina Volnerová                        1988               Slavia DDM Plzeň
  • 3.Petra Čechurová                          1994               Sokol Plzeň IV
  • 4.Kristýna Kováčová                        1994               Sokol Plzeň IV
  • 5.Daniela Brázdilová                         1995               Slavoj Plzeň
  • 6.Gabriela Doležalová                       1995               Slavoj Plzeň
  • 7.Veronika Šanderová                      1995               Slavoj Plzeň
  • 8.Aneta Beránková                          1995               Slavoj Plzeň

 

Po závodě: Výsledky