Žďár nad Sázavou

23.03.2012 19:44

V sobotu, 31.března 2012, se v hale ve Žďáru nad Sázavou uskuteční gymnastický závod "Žďárská sněženka". Jedná se o první závod, kterého se zúčastní několik našich závodnic. Závodu se zúčastní 33 oddílů z České republiky, Slovenska, Polska, Ukrajiny a Slovinska. Z důvodu velkého počtu závodnic se bude konat finále III. a IV. kategorie, kterého se zúčastní 16 nejlepších závodnic z každé kategorie. 

Rozpis rozcvičení:

  • 8:00 – 8:05     TJ Žďár nad Sázavou
  • 8:05 – 8:10     Rivne, Ukrajina
  • 8:10 – 8:15     PM Warsaw, Polsko
  • 8:15 – 8:20     SC Bagira, Ukrajina
  • 8:20 – 8:25     KRG Narodni dom Ljubljana
  • 8:25 – 8:30     TJ Slavia Hradec Králové, UKS 41 ŁÓDŹ, Polsko
  • 8:30 – 8:35     ASPV Brno, SK Jihlava
  • 8:35 – 8:40     SKP MG Brno, Lviv, Ukrajina
  • 8:40 – 8:45     TJ Sokol Žižkov I.
  • 8:45 – 8:50     SK MG Máj České Budějovice
  • 8:50 – 8:55     TJ Sokol Bedřichov, TJ Sokol Královské Vinohrady
  • 8:55 – 9:00     SK TRASKO Vyškov, SK MG Baver Třebíč
  • 9:00 – 9:05     SK MG Moravská Slavia Brno
  • 9:05 – 9:10     SK MG AJUR Hradec Králové
  • 9:10 – 9:15     GSK Tábor
  • 9:15 – 9:20     SSK Vítkovice
  • 9:20 – 9:25     Slavia SK Rapid Bratislava
  • 9:25 – 9:30     TJ Sokol Velký Týnec, SK Liptovský Mikuláš
  • 9:30 -  9:35     Kalokagáthia Rožnov p. Radhoštěm    Danubia Bratislava
  • 9:35 – 9:40     TJ Rapid Bratislava
  • 9:40 – 9:45     TJ Slavia Karlovy Vary, TJ Tesla Brno
  • 9:45 – 9:50     MG TJ Sokol Bratislava, Slavia DDM Plzeň
 

Kategorie:

  • I.       kategorie Naděje nejmladší B – 19 závodnic
  • II.      kategorie Naděje nejmladší A – 23 závodnic
  • III.     kategorie Naděje mladší – 38 závodnic
  • IV.     kategorie Kadetky mladší – 32 závodnic
  • V.      kategorie Kadetky starší – 24 závodnic
  • VI.     kategorie Dorostenky – 26 závodnic

 

Přibližný časový harmonogram :

  • 8:10 – 9:50         Rozcvičení na závodní ploše
  • 8:30 – 9:15         Prezentace závodnic
  • 9:55                    Zahájení závodu – nástup všech kategorií
  • 10:00 – 11:35     Závod I. kategorie a II. kategorie
  • 11:35 – 14:10     Závod III. kategorie a IV. kategorie
  • 14:10 – 14:30    Přestávka, ( vložený závod začátečnic)
  • 14:30 – 15:50     Finále III. a IV. kategorie
  • 15:50 – 17:35     Závod V. kategorie
  • 17:35 – 19:35     Závod VI. kategorie
  • 19:45                  Vyhlášení výsledků

 

Několik užitečných informací na závěr

Prosíme všechny závodnice, trenérky a rozhodčí o přezůvky.

Vzhledem k velkému počtu závodnic, prosíme nahlášené rozhodčí o včasný příjezd, tak aby byl závod rozhodován dvěma skupinami.

Rozhodčí budou nominováni do skupin dle kvalifikace a uvážení pořadatelů. 

 

Přijďtě i vy podpořit své favoritky! 

 

Po závodě: Výsledky