Nábor dívek

Sezóna 2017/2018

16.06.2016 18:47

Přípravka mladší

V úterý 5. 9. 2017 od 16:00 proběhne konkurz do přípravky oddílu moderní gymnastiky.  Konkurz je určen pro dívky narozené v roce 2013.

Tréninky přípravky budou probíhat každé úterý od 16:00 do 17:30 v malé tělocvičně TJ Slavoj Plzeň pod vedením zkušených trenérek Petry Obytové a Petry Sýkorové.

Kurzovné za pololetí činí 1800 Kč (1x týdně 90 min).

Během tréninku se rodiče nesmí zdržovat v tělocvičně. Dveře do šatny musí zůstat zavřené. Během školního roku proběhne několik koukacích hodin, kdy se můžete přijít na průběh tréninku podívat. Termíny koukacích hodin Vám včas oznámí trenérky.

Rodiče jsou povinni před prvním vstupem dítěte do tělocvičny vyplnit a odevzdat evidenční list, který je ke stažení v sekci Aktuálně. Evidenční list si prosím stáhněte, vyplňte v klidu doma a přineste na první trénink.

 

Ustrojení na trénink

Na cvičení je vhodné přiléhavé tričko nebo dres, legíny a ponožky. Naprosto nevhodné jsou baletní sukýnky, cvičky a baletní piškoty.

Vlasy musí být upravené do hladkého culíku, copu nebo drdůlku. Odstávající volné vlasy musí být sepnuté sponkami. Nevhodné jsou gumičky a sponky s ozdobami a čelenky.

Zakázáno je odstávající a volné oblečení, veškeré šperky, náramky, řetízky, prstýnky, delší náušnice atd. To vše abychom předešli úrazům Vašich dětí. 

Na trénink je třeba mít pití a vhodné jsou přezůvky pro pohyb v šatně, na chodbách a toaletách.

 

 

 

Přípravka starší

Děvčata narozená v roce 2012 a starší se mohou přihlásit do kroužku gymnastiky ve Středisku volného času Radovánek, kontaktujte prosím trenérku Martinu Brabcovou, mail: brabisek@seznam.cz, tel: 728 099 552.