14. 4. 2012

16.04.2012 21:02

14. 4. 2012 proběhl v pražské hale na Vinohradech další úspěšný závod individuálních skladeb, v kterém si od nás zacvičilo hned několik závodnic. Kategorii dorostek tvořilo 23 děvčat, přičemž 7 z nich bylo právě od nás. 

Kateřina Kocová si za svou povedenou sestavu s kuželi a obručí vybojovala nádherné 2. místo. Veronika Šanderová obsadila 6. místo. Aneta Beránková skončila na 16. místě. 18. příčku obsadila Daniela Beránková. Na 20. místě se umístila Nikola Sovová a hned na 21. místě Andrea Vlčková. Pro obě tato děvčata představoval závod zajímavou zkušenost, jelikož jejich kategorie v Praze nebyla vypsaná, zacvičila si děvčata s dorostenkami. Gabriela Doležalová skončila na 23. místě, jelikož jí v sobotu neposlouhala obruč a utekla jí i za plochu. 

 

V kategorii kadetek mladších se na 8. místě umístila Tereza Šanderová a na 10. místě Barbora Radová. Oběma děvčatům se sestava, ač poprvé cvičila s míčem, povedla a zajisté se těší na další závod. 

 

Zastoupení jsme měly i v kategorii "ženy", kde si Šárka Cajthamlová za svou sestavu s obručí a míčem vybojovala krásné 6. místo. 

 

 

 

Výsledková listina:

 

—————

Zpět