24.11.2012 - MČR ve společných skladbách v Ostravě

29.11.2012 17:58

24. 11. 2012 proběhlo MČR ve společných skladbách v Ostravě, kterého ze zúčastnily všechny 3 skladby našeho oddílu (naděje mladší, naděje starší, seniorky). 

 

Již v pátek odpoledne plzeňské gymnastky autobusem odjely do Ostravy, kde přespaly a další den se utkaly v největším závodě sezóny. 

 

Zde se můžete podívat na několik fotek ze závodu (https://www.jk-foto.cz/fotogalerie?id=25184&view=detail). Celý den se závod také natáčel, aby ho mohli diváci sledovat nejen na internetu, pod níže uvedenými adresami, ale také v televizi, kde se objevil záznam ze závodu v podobě 12 skladeb seniorek. 

 

https://ostatni.tvcom.cz/Zapas/Sport-Moderni%20gymnastika/19011-MCR-seniorky-a-nadeje-mladsi-ve-spolecnych-skladbach-v-moderni-gymnastice.htm (seniorky, naděje mladší) 

 

https://ostatni.tvcom.cz/Zapas/Sport-Moderni%20gymnastika/19010-MCR-juniorky-a-nadeje-starsi-ve-spolecnych-skladbach-v-moderni-gymnastice.htm (juniorky, naděje starší) 

 

Seniorky si odvezly 6. místo. Díky nemoci, která několik závodnic týden před závodem skolila, se v Ostravě bohužel nedařilo tak jak by mělo a několik házeček dívkám popadalo. 

 

I dívkám z kategorie "naděje starší" se nevedlo. Házečky sice zůstaly na ploše, nicméně v obrovské konkurenci, o kterou v této kategorii nebyla nouze, se umístily na 10. místě. 

 

Zato nejmladší závodnice zabojovaly a po krásné, čisté sestavě bez chyby si odvezli pěkné 9. místo. 

—————

Zpět