30. 4. 2016

06.05.2016 22:48

V neděli 30. dubna proběhl v Karlových Varech oblastní přebor západočeské oblasti. V nově zrekonstruované hale, proběhl závod v uvolněné atmosféře, za potlesku skvělého publika.

 

Kromě nadějí mladších náš oddíl vybojoval cenné prvenství ve všech kategoriích.

Vítězkou kategorie nadějí nejmladších se stala Kája Koublová, hned za ní Světlanka Moravcová a bronz vybojovala Adélka Chaloupková. Nejúspěšnější závodnicí nadějí mladších se stala Elena Beranová a to na pěkném 3. místě.

V kategorii kadetky mladší jsou výkony vždy velice vyrovnané a získat to nejcennější zlato není lehké. Tentokrát zvítězila Lucka Bretšnajdrová a 3. příčku pak Lucka Obytová. Obě se dozajista nemůžou dočkat, až své výkony předvedou i na MČR, kam se probojovaly bez problému.

V kategorii Kadetek starších Avička opět ukázala své pevné nervy.V této kategorii zvítězila a zajistila si tak postup na MČR, který se letos bude konat ve Žďáru nad Sázavou.

Kategorii Dorostenky zvítězila Veronika Šanderová s celkovým počtem bodů 28, 600, čímž se probojovala na MČR, které letos proběhne v Hodoníně. Hned za ní se umístila naše nejzkušenější závodnice Kateřina Kocová,která také vybojovala další postup na MČR pro náš oddíl. 

 

I všem ostatním děvčatům, která se probojovala na MČR, moc gratulujeme. Výše jsou rozepsané jen medailové pozice. Celkové výsledky najdete v rubrice Výsledky > 2016. Na MČR postupuje z každé kategorie vždy polovina závodnic. 

 

—————

Zpět