( TJ Slavoj Plzeň )

15.12.2011 22:13

Již v pátek, 15. 12. 2011, proběhne vánoční besídka oddílu TJ Slavoj Plzeň. Všechny závodnice oddílu ukáží rodičům a kamarádům své výkony v příjemné předvánoční atmosféře. Své sestavičky nám předvedou i naše malé závodnice "naděje nejmladší", které se letos již ukázaly v našem oddílovém závodě a dále také nezávodní děvčata, která se nám předvedou se sestavou vytvořenou speciálně pro vánoční večer v hale TJ Slavoj Plzeň, kde se besídka od 17:00 - 18:30 uskuteční. Besídku obohatí plno tanečků děvčat a také společná skladba, ve které uvidíte všechny závodnice oddílu.

 

Tento pátek od 16:00 do 17:00 ( před besídkou ) bude probíhat gymnastický bazar. Pokud máte doma nějaké přebytky dresů a náčiní, které byste rádi prodali, případně přemýšlíte o koupi, máte jedinečnou příležitost. 

Stačí jen, když náčiní a dresy přinesete v pátek do haly a budete mít rozmyšlenou cenu. My si vše zapíšeme a po skončení bazaru předáme peníze a nebo věc zpět. A pokud se vám to v pátek zrovna nehodí, je možná i individuální dohoda ( kontakt na předsedkyni oddílu najdete v menu ). 

Zavítejte k nám v pátek i vy. Velice se těšíme!!!

Zdraví TJ SLAVOJ PLZEŇ. 

—————

Zpět